Zastupujeme firmy:

speciální nitě, nehořlavé nitě, metalické nitěprůmyslové šicí nitě, oděvní šňůry a švihadlai_nastrisuché zipy

Suché zipy PDF Tisk Email

 

Nadnárodní společnost Velcro je předním výrobcem suchých zipů a dalších speciálních pásek se sídlem v USA a evropskou centrálou v Barceloně a pobočkou v Německu.

V roce 1940, George de Mestral vynalezl první suchý zip po prostudování přírodního háčku v podobně tzv. bodláku pod mikroskopem. Dnes je přední světovou firmou využití háčku a smyčky v oblasti průmyslu, domácích spotřebitelů, vojenské techniky, automobilového průmyslu, stavebnictví a kosmetiky se zapínáním na inovace, jako jsou ULTRA-Mate ® plastové HTH, VELTEX ® displej tkaniny, ONE-wrap ® pásky, lepících zipů ™ páska, netkaných textilií a mnoho dalších. Tyto rozebiratelné spoje značky VELCRO ® háček a VELCRO ® SMYČKA zipy jsou k dispozici s našívací stuhou nebo s lepidlem na podklad v různých velikostech a materiálech, aby co nejlépe vyhovaly vašim aplikacím, ať už je to na jednorázové plenky, ortopedické rovnátka, vojenské uniformy, další domácí řemesla.

 

Různé tvary a velikosti háčků, použité materiály, speciální lepící vrstvy tímto nacházejí uplatnění ve všech oblastech průmyslu.

 


 

 

01-Velcro 01-Velcro 01-Velcro 01-Velcro
01-Velcro 01-Velcro 01-Velcro 01-Velcro
01-Velcro 01-Velcro 01-Velcro 01-Velcro
01-Velcro 01-Velcro 01-Velcro 01-Velcro